O NAS


 

"GDY RAZ POŁKNIE SIĘ PODRÓŻNICZEGO BAKCYLA, NIE MA ANTIDOTUM.

WIEM, ŻE BĘDĘ SZCZĘŚLIWIE ZAINFEKOWANY DO KOŃCA MOICH DNI."

Michael Palin


Jesteśmy firmą, która powstała w 2010 roku jako uwieńczenie naszych osobistych marzeń i planów na zwiedzanie Europy. Nasza przygoda z podróżowaniem rozpoczęła się parę lat wcześniej, kiedy to w dwie rodziny z dziećmi, pierwszy raz wyruszyliśmy na"wielką wyprawę" obejmującą środkową Norwegię. To były bardzo intensywne 14 dni, kiedy to przejechaliśmy około 7 tysięcy kilometrów. Wypożyczony 9 osobowy bus, spisał się bardzo dobrze, jednak wszelkie niedogodności związane z koniecznością segregowania rzeczy na ?potrzebne, potrzebniejsze i najpotrzebniejsze? (co podobno miało ułatwiać do nich dostęp), rozbijanie codziennie namiotu, rozpakowywanie rzeczy i ich pakowanie, dały nam się na tyle we znaki, że to był ostatni raz.Następna nasza wyprawa została zaplanowana i zorganizowana samochodem kempingowym. Stwierdziliśmy, że inny sposób na wakacje nas nie satysfakcjonuje i tak jest do dzisiaj.

Opis naszych podróży oraz całą galerię zdjęć znajdziecie w zakładce NASZE PODRÓŻE. Zapraszamy do ich obejrzenia, a może staną się inspiracją? OFERTA

Wszystko na swoim miejscu, łatwy dostęp nawet do tych ?mniej potrzebnych rzeczy?, możliwość przygotowania posiłku o każdej porze dnia i nocy, łazienka z prysznicem i ciepłą woda, własny ?kibelek? i wreszcie wygodne łóżko z pościelą... nie można dodać nic więcej.
Pracując zawodowo, mamy do wykorzystania zbyt mało urlopu by go marnować. Podróżując samochodem kempingowym możemy swobodnie wybrać miejsce, w którym chcemy zostać na dłużej. Kochamy przyrodę i największą frajdę sprawia nam obcowanie z nią sam na sam, bez reguł ustalanych przez biura podróży, hotele, czy rezydentów.
Uwielbiamy ?zarośla?, chcemy sami podejmować decyzje, w którą stronę jedziemy, jak długo zostajemy i kogo wybieramy sobie na sąsiadów.
Chcielibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem i radością z takiej formy spędzania czasu.
Samochody, które oferujemy, są wyposażone we wszystko, co ułatwia i umila podróż.

 

Statystyki

Odsłon : 605145